Jaromír Kunc

308969. Továrna

popis: Olej na plátně, 11x17 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Paspartováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

dražba ukončena: 14.06.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč