Jaromír Kunc - Stromy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25,5x21,5 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

117666. Stromy
Dražba ukončena:16.06.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč