Jaromír Kunc - Sázava

Olej na plátně, 82x116 cm. Signováno vpravo dole J. Kunc. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

37917. Sázava
Dražba ukončena:27.11.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč