Jaromír Kunc - Průvod

Tempera, 44x32 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaromíra Kunce. Malba po délce horního kraje poškozena.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

88998. Průvod
Dražba ukončena:26.01.2023 22:46:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč