Jaromír Kunc - Potok

Olej na kartonu, 16x24 cm, signováno vlevo dole Jar. Kunc, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

8669. Potok
Dražba ukončena:29.03.2017 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč