Jaromír Kunc - Posázaví - U Jílového

Olej na kartonu, 12x20 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, paspartováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

8097. Posázaví - U Jílového
Dražba ukončena:22.02.2017 19:40:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč