Jaromír Kunc - Podzim

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

152196. Podzim
Dražba ukončena:04.01.2026 21:06:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč