Jaromír Kunc - Pod Karlovem

Tempera, 45x61 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

21078. Pod Karlovem
Dražba ukončena:27.06.2018 18:07:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 000 Kč