Jaromír Kunc - Pivovar ve starých Vršovicích a Z Hofmanky

Olej na kartonu, 22x25 cm. 1x signováno vpravo dole Jar. Kunc, 1x signováno vzadu. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

304598. Pivovar ve starých Vršovicích a Z Hofmanky
Dražba ukončena:27.04.2020 20:34:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč