Jaromír Kunc - Od Vysokého Chlumce

Olej na kartonu, 25x34 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaromíra Kunce.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

79670. Od Vysokého Chlumce
Dražba ukončena:12.06.2022 20:52:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč