Jaromír Kunc - Noční ulice

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x25 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaromíra Kunce.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

73342. Noční ulice
Dražba ukončena:20.02.2022 20:54:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč