Jaromír Kunc - Netolice

Olej na kartonu, 22x33 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

303437. Netolice
Dražba ukončena:01.02.2020 20:31:12
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč