Jaromír Kunc - Na mýtině

Olej na kartonu, 25x24 cm. Signováno Jar. Kunc 34. Rám.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

16798. Na mýtině
Dražba ukončena:01.03.2018 18:42:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč