Jaromír Kunc - Můstek v zimní parku

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

72968. Můstek v zimní parku
Dražba ukončena:24.02.2022 20:35:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč