Jaromír Kunc - Mlýn v Budíně

Olej na kartonu, 25x34 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

307452. Mlýn v Budíně
Dražba ukončena:31.01.2021 20:24:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč