Jaromír Kunc - Mlýn nad Zátorem

Olej na kartonu, 50x63 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Kunc. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

33934. Mlýn nad Zátorem
Dražba ukončena:27.06.2019 18:30:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč