Jaromír Kunc - Mladé Bříště

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x34 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc 1933. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

306043. Mladé Bříště
Dražba ukončena:05.09.2020 20:25:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč