Jaromír Kunc - Máchalka (Libeň)

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 16x20 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

64639. Máchalka (Libeň)
Dražba ukončena:29.08.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč