Jaromír Kunc - Letní krajina

Olej na kartonu, 25x38 cm. Signováno vpravo dole Jar Kunc. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

61874. Letní krajina
Dražba ukončena:11.07.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč