Jaromír Kunc - Letní krajina

Olej na překližce, 23x18 cm. Signováno vpravo dole J. Kunc. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

86768. Letní krajina
Dražba ukončena:20.11.2022 20:25:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč