Jaromír Kunc - Letní den

Olej na sololitu, 25x80 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

14863. Letní den
Dražba ukončena:30.11.2017 19:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč