Jaromír Kunc

61637. Lesopark za domy

popis: Olej na kartonu, 11x17 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Paspartováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč