Jaromír Kunc - Lesní interiér

Olej na kartonu, 12x20 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

303681. Lesní interiér
Dražba ukončena:19.02.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč