Jaromír Kunc

303681. Lesní interiér

popis: Olej na kartonu, 12x20 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

dražba ukončena: 19.02.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč