Jaromír Kunc - Kopcovitá krajina

Olej na plátně, 12x18 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Paspartováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaromíra Kunce.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

75568. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:03.04.2022 20:54:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč