Jaromír Kunc - Konvolut 4 akvarelů

Akvarely od 11x16 cm do 20x29 cm. Všechny signovány. Paspartovány.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaromíra Kunce.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

89969. Konvolut 4 akvarelů
Dražba ukončena:12.02.2023 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč