Jaromír Kunc - Konvolut 2 akvarelů

Akvarely, 17x22 cm a 21x32 cm. Oba signovány Jar. Kunc. Paspartovány.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

91941. Konvolut 2 akvarelů
Dražba ukončena:12.03.2023 20:56:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč