Jaromír Kunc - Konvolut 22 prací

Kresby - kresebné techniky, 4x olej na kartonu, od 27x20 cm do 17x10 cm. Všechny kromě jednoho oleje signovány. Nalepeno na různobarevných papírech.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

307663. Konvolut 22 prací
Dražba ukončena:23.02.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč