Jaromír Kunc - Jílové

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 20x24 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jaromíra Kunce.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
81682. Jílové
Dražba ukončena:17.07.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč