Jaromír Kunc - Jaro na vsi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x32 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

27288. Jaro na vsi
Dražba ukončena:31.01.2019 18:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč