Jaromír Kunc - Husy u vody

Olej na plátně, 44x55 cm, signováno vpravo dole J. Kunc 1928, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

10248. Husy u vody
Dražba ukončena:27.04.2017 22:01:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč