Jaromír Kunc - Dokvétající stromy

Olej na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Pasparta.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

31306. Dokvétající stromy
Dražba ukončena:25.04.2019 21:21:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč