Jaromír Kunc - Cesta zimní krajinou

Olej na plátně. 65x80 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

303255. Cesta zimní krajinou
Dražba ukončena:19.01.2020 20:20:03
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč