Jaromír Kunc - Cesta k chalupám

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 20x24 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

17656. Cesta k chalupám
Dražba ukončena:29.03.2018 23:02:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč