Jaromír Kunc

65413. Budín

popis: Olej na sololitu, 16x50 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč