Jaromír Kunc - Budín

Olej na sololitu, 16x50 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

65413. Budín
Dražba ukončena:19.09.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč