Jaromír Kunc - Zimní vesnice

Olej na kartonu, 25x80 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám, zaskleno.

1900, Humpolec - 1971

Pozn.: Rám poškozen.

3514. Zimní vesnice
Dražba ukončena:27.01.2016 19:25:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč