Jaromír Kunc - Ze starých Vršovic

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 21x25 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám, zaskleno.

1900, Humpolec - 1971

Pozn.: Vzadu dva výstavní štítky.

2750. Ze starých Vršovic
Dražba ukončena:30.09.2015 20:52:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč