Jaromír Kunc - Ze starých Vršovic

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 25,5x21,5 cm, signováno vlevo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

2027. Ze starých Vršovic
Dražba ukončena:26.03.2015 20:15:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč