Jaromír Kunc - Zasněžené pramice u Karlova mostu

Olej na kartonu, 11x17 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

1482. Zasněžené pramice u Karlova mostu
Dražba ukončena:24.09.2014 19:47:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč