Olej na kartonu, 43 x 53 cm, rámováno, signováno vpravo dole. 1900 Humpolec, 1971 Studoval v malířské škole F. Engelmullera. Malíř krajinář. Vystavoval na pražských Salonech a se SVU Myslbek.