Jaromír Kunc - Z Vršovic (Pod Havlíčkovými sady)

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 22x25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, rám.

1900, Humpolec - 1971

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis autora.

1730. Z Vršovic (Pod Havlíčkovými sady)
Dražba ukončena:27.11.2014 20:10:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč