Jaromír Kunc - V náladě - Mladé Bříště

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 25x34 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc 1933, rám.

1900, Humpolec - 1971

4062. V náladě - Mladé Bříště
Dražba ukončena:30.03.2016 21:19:26
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 100 Kč