Jaromír Kunc - Stromy v krajině

Olej na kartonu, 20x45 cm, rám, signováno vpravo dole.

660. Stromy v krajině
Dražba ukončena:17.11.2013 21:21:21
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč

1 800 Kč 17.11.2013 21:21:21 111