Jaromír Kunc - Stromy u potoka

Olej na kartonu, 13x19 cm, signováno vlevo dole Jar. Kunc, rám, zaskleno.

1900, Humpolec - 1971

2020. Stromy u potoka
Dražba ukončena:26.03.2015 20:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč