Olej na kartonu, 24x35 cm, signováno vlevo dolem rám, zaskleno. Pozn.: Vzadu informace o autorovi a díle. 1900 Humpolec, 1971 Studoval v malířské škole F. Engelmullera. Malíř krajinář. Vystavoval na pražských Salonech a se SVU Myslbek.