Jaromír Kunc - Předjaří

Olej na plátně, 66x80 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

Pozn.: Malba restaurována.

2405. Předjaří
Dražba ukončena:28.05.2015 19:58:06
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč