Jaromír Kunc - Přede žněmi - Mladé Bříště

Olej na plátně nalepeném na lepence, 25 x 35 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1932. Vzadu štítek z výstavy a určení místa a datace.

196. Přede žněmi - Mladé Bříště
Dražba ukončena:26.02.2013 20:50:00
Vyvolávací cena:2 600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč

2 600 Kč 26.02.2013 20:40:19 74