Jaromír Kunc - Pražská periferie

Olej na kartonu, 20x25 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

5467. Pražská periferie
Dražba ukončena:28.09.2016 22:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč