Jaromír Kunc - Polní cesta

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám, zaskleno.

1900, Humpolec - 1971

Pozn.: Vzadu ověřovací list.

2216. Polní cesta
Dražba ukončena:27.05.2015 20:24:28
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:7 500 Kč