Jaromír Kunc - Podzim

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole Jar. Kunc, rám, zaskleno.

1900, Humpolec - 1971

4545. Podzim
Dražba ukončena:25.05.2016 19:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč