Jaromír Kunc - Od Potštýna

Olej na kartonu, 26 x 36, rámováno, signováno vpravo dole. Na zadní straně autorský název "Od potštýna".

392. Od Potštýna
Dražba ukončena:17.06.2013 22:00:00
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:1 300 Kč

1 300 Kč 17.06.2013 20:31:51 139